مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان
طبقه بندی موضوعی
پیوندهادر این وبلاگ
در كل اينترنت
 • ۲۱ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

  ۲۹
  آبان
  ۹۴

  شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد کشتی های جنگی این کشور در دریای خزر هجده موشک به طرف اهداف گروههای تروریستی در سوریه شلیک کردند.

  ۲۹
  آبان
  ۹۴

  چند روزی بود از آموزش آبی خاکی سد دز دزفول می گذشت ، این آموزش برای بالابردن آمادگی جسمانی برگذار شده بود، تو این آموزش سخت که در اوایل زمستان برگذار شد، شب ها بدون هیچگونه لوازم غریق نجات به آب می زدیم ، باید تو اون شرایط قرار بگیری تا بفهمی من چی میگم، زمستان ، ساعت دو نیمه شب ، مسافت چند کیلومتری رو تو یک منطقه کوهستانی که عمق آب اصلا معلوم نبود باید طی می کردیم...

  ۲۵
  آبان
  ۹۴

  "فرماندار نهاوند" گفت: هرچه سریع‌تر سه راهی و تقاطع سر شعبان به نهاوند که به کابوس مرگ برای رانندگان و عابران تبدیل‌شده باید اصلاح شود.

  کریم حمیدوند پس از بازدید از محل حادثه مرگبار سراهی روستای شعبان و حضور در مجلس عزای سه کشته و هفت مجروح این حادثه رانندگی در نهاوند، اظهار داشت:

  ۲۵
  آبان
  ۹۴

  عکس هایی از 3 بازیگر مرد ایرانی با گریم و لباس زنانه در فضای مجازی منتشر شد...

  "مهران رجبی" در تله فیلم «آخر خلاف» ، "سپند امیر سلیمانی" در تله فیلم «کلاه گیس» و "امیر حسین رستمی" در تله فیلم «مرد خاکستری» ، نقش یک خانم را بازی کردند!

  ۲۴
  آبان
  ۹۴


  بعضی ها برای اینکه پولی بدست بیارن با هم تبانی می کنن و یکیشون با ماشین میزنه به اون یکی تا به این وسیله دیه بگیرن و اون دیه رو باهم شریک بشن و اینجوری به منفعتی برسند....

  اینکارو یه زمانی آمریکا علیه افغانستان انجام داد و با راه اندازی گروهک طالبان و حمایت از اون، طی تبانی، کاری کرد که طالبان به برج های دوقلوی آمریکا حمله کنه و این بهانه ای شد برای حمله نظامی به افغانستان.

  ۲۴
  آبان
  ۹۴