مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان
طبقه بندی موضوعی
پیوندهادر این وبلاگ
در كل اينترنت
 • ۱۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

  ۳۱
  مرداد
  ۹۵

  ﮐﺴﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺑﺎ ﺷﺎﻩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺳﺮ ﻣﯿﺰ ﺑﺸﯿﻨﻪ ﻏﺬﺍ ﺑﺨﻮﺭﻩ،

  ﺍﻣﺎ ﻃﯿﺐ ﻣﯽ ﻧﺸﺴﺖ...!

  ﮔﻨﺪﻩ ﻻﺕ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ.

  ﺷﺎﻩ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﻣﺠﻠﺴﯽ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﻪ،

  می گفت: ﻃﯿﺐ...

  ۲۷
  مرداد
  ۹۵

  پس از آنکه یک جودوکار مصری حاضر به دست دادن با حریف اسرائیلی خود نشد، مسئولان ورزشی مصر در برزیل، وی را سریعا به مصر بازگرداندند...

  ۲۵
  مرداد
  ۹۵

  امام خامنه ای صراحتا دریافت‌های ظالمانه را برخلاف دیگران که آن را فقط «غیر متعارف» می گفتند، ایشان «نامشروع و حرام» خواندند، و فرمودند این برداشت‌ها گناه است. این برداشت‌ها خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است. چنین برداشت‌های نامشروعی از بیت‌المال، گناه و خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است.

  ۲۳
  مرداد
  ۹۵

  قرض الحسنه یک سنت اسلامی است. عنوام وام قرض الحسنه از آیه شریفه 245 سوره مبارکه بقره گرفته شده است که میفرماید: «مَن ذَا الَّذی یُقرِضُ اللهَ قَرضًا حَسَنًا فَیُضعِفَهُ لَهُ اَضعافًا کَثیرَةً واللهُ یَقبِضُ ویَبصُطُ واِلَیهِ تُرجَعون» معنی آن این است که: کیست آن که به خداوند قرض الحسنه دهد تا خدا آن را برایش (در وقت پرداخت) چندین برابر فزونتر کند؟! و خداست که (روزى را) تنگ می‏ کند و می ‏گسترد، و به سوى او بازگردانده می ‏شوید.

  ۱۹
  مرداد
  ۹۵

  آیا این مسئله درست است دخترانی که خواستگار ندارند و یا آقاپسرهایی که نمی‌توانند ازدواج کنند، به خاطر این است که مورد آزمایش و امتحان الهی قرار گرفته‌اند؟ برخی، ازدواج نکردن خودشان را به پای خدا می‌نویسند و با این توجیه دست به گناه می‌زنند. آیا واقعاً ازدواج نکردن برخی از جوانان به خاطر این است که خدا نمی‌خواهد آنان ازدواج کنند؟!
  ۱۸
  مرداد
  ۹۵

  مَن دَخَلَ السوق فَاشتَری تُحفة فَحَمَلها إلى عَیاله کان کحامل صدّقة إلى قوم مَحاویج و لیَبدأ بالإناث قبل الذکور،فإنّ من فرح ابنته فکأنما أعتق رقبة من ولد إسماعیل.

  رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: