مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان

اطلاع رسانی و انعکاس مطالب و اخبار وبلاگ های استان همدان

مرجع وبلاگ نویسان استان همدان
طبقه بندی موضوعی
پیوندها
آخرین نظرات
  • ۲۲ مهر ۹۵، ۰۹:۵۵ - romina
    سلام

۱۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

ﮐﺴﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺑﺎ ﺷﺎﻩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺳﺮ ﻣﯿﺰ ﺑﺸﯿﻨﻪ ﻏﺬﺍ ﺑﺨﻮﺭﻩ،

ﺍﻣﺎ ﻃﯿﺐ ﻣﯽ ﻧﺸﺴﺖ...!

ﮔﻨﺪﻩ ﻻﺕ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ.

ﺷﺎﻩ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﻣﺠﻠﺴﯽ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﻪ،

می گفت: ﻃﯿﺐ...

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۵ ، ۱۱:۳۴

پس از آنکه یک جودوکار مصری حاضر به دست دادن با حریف اسرائیلی خود نشد، مسئولان ورزشی مصر در برزیل، وی را سریعا به مصر بازگرداندند...

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۵ ، ۱۲:۴۱

امام خامنه ای صراحتا دریافت‌های ظالمانه را برخلاف دیگران که آن را فقط «غیر متعارف» می گفتند، ایشان «نامشروع و حرام» خواندند، و فرمودند این برداشت‌ها گناه است. این برداشت‌ها خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است. چنین برداشت‌های نامشروعی از بیت‌المال، گناه و خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۵ مرداد ۹۵ ، ۱۳:۱۵

قرض الحسنه یک سنت اسلامی است. عنوام وام قرض الحسنه از آیه شریفه 245 سوره مبارکه بقره گرفته شده است که میفرماید: «مَن ذَا الَّذی یُقرِضُ اللهَ قَرضًا حَسَنًا فَیُضعِفَهُ لَهُ اَضعافًا کَثیرَةً واللهُ یَقبِضُ ویَبصُطُ واِلَیهِ تُرجَعون» معنی آن این است که: کیست آن که به خداوند قرض الحسنه دهد تا خدا آن را برایش (در وقت پرداخت) چندین برابر فزونتر کند؟! و خداست که (روزى را) تنگ می‏ کند و می ‏گسترد، و به سوى او بازگردانده می ‏شوید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ مرداد ۹۵ ، ۰۹:۳۳

آیا این مسئله درست است دخترانی که خواستگار ندارند و یا آقاپسرهایی که نمی‌توانند ازدواج کنند، به خاطر این است که مورد آزمایش و امتحان الهی قرار گرفته‌اند؟ برخی، ازدواج نکردن خودشان را به پای خدا می‌نویسند و با این توجیه دست به گناه می‌زنند. آیا واقعاً ازدواج نکردن برخی از جوانان به خاطر این است که خدا نمی‌خواهد آنان ازدواج کنند؟!
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ مرداد ۹۵ ، ۱۴:۰۳

مَن دَخَلَ السوق فَاشتَری تُحفة فَحَمَلها إلى عَیاله کان کحامل صدّقة إلى قوم مَحاویج و لیَبدأ بالإناث قبل الذکور،فإنّ من فرح ابنته فکأنما أعتق رقبة من ولد إسماعیل.

رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرمود:

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ مرداد ۹۵ ، ۱۱:۴۵

آخرالزمان به دورانی گفته می‌شود که وقایعی عظیم و عجیب در آن رخ می‌دهد.

 ‹‹آخرالزمان›› یا پایان دوران همانگونه که از نام آن برمی‌آید به انتهای یک دوره اطلاق می‌شود و مقطعی از زمان است که در آن تغییر از یک دوره به دوره‌ای جدید رخ می‌دهد. از آنجا که اکنون دوره دنیا برپاست آخرالزمان به انتهای دوره دنیا مربوط می‌شود...

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ مرداد ۹۵ ، ۱۳:۴۴

فرض کنید پشت پنجره‌ای رو به آفتاب نشسته‌اید، مادامی که حائلی مثل پرده بین شما و خورشید نباشد، به وضوح نور آفتاب را می‌بینید، اگر پرده‌ای پشت پنجره نصب کنید، مقداری از شدت نور را می‌گیرد، اگر پرده دیگری نصب کنید نور کمتر می‌شود...

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۱۳:۴۱

جدی بود و نظامی بودن از جمله ویژگی‌های پررنگ شخصیت حاج احمد متوسلیان بود. راوی این خاطره حاج مجتبی عسگری است که بسیار شیوا آن را تعریف کرده است:

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مرداد ۹۵ ، ۱۲:۵۲

رهبر کاتولیک‌های جهان، نسبت دادن خشونت به اسلام را خطا دانست و گفت که تروریسم زاییده پول پرستی و نابرابری های اجتماعی است.

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان بامداد دوشنبه، نسبت دادن خشونت به اسلام را خطا دانست و نابرابری‌های اجتماعی و پول‌پرستی را ریشه های تروریسم عنوان کرد...

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مرداد ۹۵ ، ۱۱:۴۲